Akceptujeme nasledovné doručovacie možnosti:

 

Slovenská pošta - doporučený list

Slovenská pošta doručí vašu zásielku na určenú  adresu, v prípade nedoručenia  zásielky je následne možné si vašu zásielku vybrať na pošte. O uložení balíka informuje adresáta Slovenská pošta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia o uložení zásielky v domovej listovej schránke. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track&Trace.

 

Slovenská pošta - balík na poštu

V jedinečných prípadoch posielame zásielky na poštu. Tento spôsob sa nedá vybrať pri dokončení objednávky, je to automatické. Tykajú sa to tie zásielky, ktoré majú hmotnosť nad 1kg. V tom prípade o uložení balíka informuje adresáta Slovenská pošta zaslaním SMS avíza alebo zanechaním písomného oznámenia o uložení zásielky v domovej listovej schránke.

 

Osobný odber 

Akonáhle bude tovar pripravený k odberu, budeme Vás informovať e-mailom, príp. telefonicky. Pokiaľ ste túto výzvu nedostali, tovar ešte nie je možné vyzdvihnúť a zakúpiť. Tovar bude pre Vás rezervovaný na sklade po dobu maximálne 3 dní odo dňa, kedy ste boli informovaný o pripravení tovaru na predajni.